Radio Vallis Aurea - Požega (logo)

rva.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje . Nastavkom pregleda web stranice rva.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice rva.hr kliknite na "Slažem se".

slažem se

Radio Vallis Aurea

90,2 MHz 96,7 MHz

Live stream slušajte nas online

Stanje na području Požeško-slavonske županije i dalje dobro

Stanje na području Požeško-slavonske županije i dalje dobro

Nema osoba koje su se Covidom-19 zarazile na području naše županije

Autor: RVA
Fotografija: RVA
Datum:
Broj pregleda: 3243

Policijski službenik iz Požege, zaražen koronavirusom na području Sisačko-moslavačke županije, jedina je  registrirana osoba s Covidom-19 na našem području.

Doznajemo da je u izolaciji sam u svom domu te je i dalje s blagim simptomima i oporavlja se dobro. U izolaciji će biti uobičajena dva tjedna, nakon čega ide standardna procedura te će biti slobodan nakon što mu dva testa na Covid-19 budu negativna.

Od epidemiologa dr. Ante Vitalie se doznaje da je do jučer na području Požeško-slavonske županije bilo 460 osoba kojima je propisana samoizolacija, a nema osoba koje su se Covidom-19 zarazile na području naše županije. Do danas je odrađeno 19 testova i svi su bili negativni. Trenutno je na obradi jedan uzorak i njegov rezultat se očekuje do kraja dana.

Novi podaci nacionalnog Stožera Civilne zaštite bit će predstavljeni u 14 sati.

 

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?