Radio Vallis Aurea - Požega (logo)

rva.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje . Nastavkom pregleda web stranice rva.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice rva.hr kliknite na "Slažem se".

slažem se

Radio Vallis Aurea

90,2 MHz 96,7 MHz

Live stream slušajte nas online

Ena Vitina prva je beba u Požeško-slavonskoj županiji u 2017. godini

Ena Vitina prva je beba u Požeško-slavonskoj županiji u 2017. godini

Prvorođena stanovnica naše županije na svijet je došla s 3.100 grama i 50 centimetara.

Autor: RVA/PS županija
Fotografija: RVA/PS županija
Datum:
Broj pregleda: 3475

Župan Alojz Tomašević jučer je, zajedno s obnašateljicom dužnosti gradonačelnika Grada Pakraca Anamarijom Blažević, posjetio i darivao prvorođenu bebu u županiji u 2017. godini. Riječ je o Eni Vitini iz Kusonja kraj Pakraca, rođenoj jučer u 12,20 sati.

Njenim roditeljima, Ani i Siniši, Ena je drugo dijete. Prvorođena stanovnica naše županije na svijet je došla s 3.100 grama i 50 centimetara. Uz župana i gradonačelnicu prisutan je bio i dežurni tim pakračkog rodilišta dr. Igor Šket, medicinske sestre Alenka Uzur i Valentina Majstorović te predstojnica bolnice Marina Major. Pored buketa cvijeća, župan je majci malene Ene uručio i novčani dar od 2000 kuna ispred Požeško - slavonske županije.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?