Radio Vallis Aurea - Požega (logo)

rva.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje . Nastavkom pregleda web stranice rva.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice rva.hr kliknite na "Slažem se".

slažem se

Radio Vallis Aurea

90,2 MHz 96,7 MHz

Live stream slušajte nas online

U 24 sata u našoj županiji 9 oboljelih – više nego ukupno od početka pandemije

U 24 sata u našoj županiji 9 oboljelih – više nego ukupno od početka pandemije

Nakon jutrošnja dva slučaja, još je sedam pozitivnih rezultata testova na koronavirus na području Požeško-slavonske županije

Autor: RVA
Fotografija: RVA
Datum:
Broj pregleda: 2363

Nakon jutrošnja dva slučaja, još je sedam pozitivnih rezultata testova na koronavirus na području Požeško-slavonske županije. Šest su kontakti oboljelog para od jutros, dok je sedma osoba mladić koji je prošlog vikenda bio u noćnom klubu u Zagrebu.

Novih sedam slučajeva otvara i brojne nove kontakte, tako da su pred epidemiolozima pune ruke posla i testiranja, pa ne trebaju iznenaditi niti novi pozitivni slučajevi u narednim danima.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?