JK Jigoro ostvario dobre rezultate u Sloveniji

Autor: RVA/JK Jigoro
Fotografija: RVA/JK Jigoro
Datum:
Broj pregleda: 155

Judo klub „Jigoro“ nastupio je u subotu s 10 natjecatelja na međunarodnom turniru u Komendi u Sloveniji, a kući su se vratili prepuni medalja.

Zlatne medalje osvojili su Ivona Švajda, Luka Uršić i Marta Vidmar, srebrom su se okitili Matej Kukić, Ela Škopec, Ivona Bošnjak i Lana Knaus, dok je brončanu medalju osvojio Filip Matošić.

Na turniru je sudjelovalo 404 natjecatelja iz 40 klubova i 7 država (Slovenija, Italija, Bugarska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Austrija i Hrvatska). Ovim rezultatima Jigoro je u ukupnom poretku osvojio 8. mjesto, što je pokazatelj da se u klubu marljivo radi i trenira. Ekipu su vodili treneri Hrvoje Prevolšek i Robert Garc.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?