Radio Vallis Aurea - Požega (logo)

rva.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje . Nastavkom pregleda web stranice rva.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice rva.hr kliknite na "Slažem se".

slažem se

Radio Vallis Aurea

90,2 MHz 96,7 MHz

Live stream slušajte nas online

Odlični rezultati učenika Tehničke škole na petoj "Izložbi inovacija u Ivanić Gradu"

I ovogodišnje natjecanje za naše učenike je bilo uspješno.

Autor: RVA/Tehnička škola Požega
Fotografija:
Datum:
Broj pregleda: 646

I ovogodišnje natjecanje za naše učenike je bilo uspješno. Tako su i ovom prilikom tri učenika 4.f. razreda, u pratnji mentora Tomislava Markovića dipl. ing., ostvarili odlične rezultate na petoj "Izložbi inovacija u Ivanić Gradu" koja je održana u vremenu od 15.5. do 16.5.2019

Učenik Antun Rendulić je za svoj rad 3D printer od ocjenjivačkog suda Izložbe nagrađen zlatnom medaljom, učenik Mislav Milanović za rad 3D LED kocka osvojio je srebrnu medalju te učenik Mislav Mandić brončanu medalju za rad CNC glodalica

Čestitamo učenicima na hvale vrijednim inovacijama , uloženom trudu , zasluženom uspjehu i odličnoj prezentaciji Tehničke škole Požega . 

 

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?