Radio Vallis Aurea - Požega (logo)

rva.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje . Nastavkom pregleda web stranice rva.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice rva.hr kliknite na "Slažem se".

slažem se

Radio Vallis Aurea

90,2 MHz 96,7 MHz

Live stream slušajte nas online

Dva nova vozila hitne pomoći za još brže intervencije

Naša županija druga je po prosjeku vremena izlaska na intervenciju u Republici Hrvatskoj, a prosjek starosti vozila je samo godinu dana

Autor: RVA
Fotografija: RVA
Datum:
Broj pregleda: 1372

Zavod za hitnu medicinu Požeško-slavonske županije odnedavno je bogatiji za dva nova vozila, vrijedna oko milijun kuna. Primopredaju su danas izvršili Fabijan Barišić, ravnatelj Zavoda te župan Alojz Tomašević.

Prosječna starost vozila po timu je danas svega godinu dana, ističe ravnatelj Barišić.

00:36 Fabijan Barišić

Naša županija druga je po prosjeku vremena izlaska na intervenciju u Republici Hrvatskoj, što je poseban uspjeh, jer kako je istaknuo župan Tomašević, naša županija jest mala, no geografski je izdužena od istoka prema zapadu i izvrsno pokrivena s četiri tima.

00:38 Alojz Tomašević

Ključeve vozila djelatnicima je simbolično uručio župan Tomašević, a primopredaji su nazočni bili i Mato Matijević, ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije te Marijan Višaticki, ravnatelj Doma zdravlja Požeško-slavonske županije.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?