RVA.hr » Vijesti » Požega » Ivona Zednik superfinalistica Miss Hrvatske 2018. Radio Vallis Aurea - Požega (logo)

Radio Vallis Aurea

90,2 MHz 96,7 MHz

Live stream slušajte nas online

Ivona Zednik superfinalistica Miss Hrvatske 2018.

U kategoriji Talent, mentorice Marine Mihelčić pobijedila je Ivona Zednik s 50 bodova, Miss Požeško-slavonske županije

Autor: RVA/Miss.hr
Fotografija: RVA/Miss.hr
Datum:
Broj pregleda: 747

Izabrana su prve super finalistice Miss Hrvatske. Djevojke su danas imale prvo bodovanje u prednatjecanju  - kategorija Sport &fitness. Pobjednica ove kategorije je Dora Bojko, koja je osvojila maksimalnih 50 bodova, a na drugom mjestu s 30 bodova je Ana Marija Stačerić, dok je treće mjesto osvojila Lucija Damjanović  s 20 bodova.

Trener  Fabijan Miškulin, ispred MBS Centra Zagreb, vodio je pripreme djevojaka u kategoriji Sport & Fitness , a ocjenjivao je  kroz pet motoričkih tekstova koji su dale ukupnu sliku o razini funkcionalnosti tijela i kondicijskih sposobnosti natjecateljica.

U kategoriji  Talent, mentorice Marine Mihelčić pobijedila je Ivona Zednik s 50 bodova, Miss Požeško-slavonske županije, dok je drugo mjesto zauzela Lucija Damjanović, a treće Marita Šegvić.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?