RK Požega pobjedom u nastavak sezone, ne odustaju od borbe za naslov

Tijekom zimskog prelaznog roka trener Hrvoje Jurković dobio je tri pojačanja, povratnike u redove matičnog kluba

Autor: RVA
Fotografija: RK Požega
Datum:
Broj pregleda: 585

Rukometaši Požege pobjedom su krenuli u nastavak sezone 2. Hrvatske lige istok. Orahovica nije imala previše izgleda u utakmici koja se odigrala u Mikleušu, jer su Požežani protiv pretposljednje momčadi lige već na poluvremenu imali sedam pogodaka prednosti. Priliku su u nastavku dobili i igrači s klupe, te je konačni rezultat glasio 35:30 za Požegu.

Tijekom zimskog prelaznog roka trener Hrvoje Jurković dobio je tri pojačanja, povratnike u redove matičnog kluba. To su braća Ivan i Marko Antunović s prvoligaškim iskustvom u KTC Križevcima i Medveščaku te Danijel Rajič, vratar koji je prošle sezone igrao prvu ligu u Novoj Gradiški.

RK Požega prije početka sezone najavljivala je pohod na naslov prvaka i ulazak u prvoligaško društvo, no nakon nekoliko slabije odigranih utakmica, trenutno zauzimaju treće mjesto s pet bodova zaostatka za vodećim Borovom. Do kraja sezone osam je kola, a kakva su očekivanja i je li Borovo nedostižno, rekao nam je sportski direktor kluba Dario Anić.

00:34 Dario Anić

U sljedećem kolu u Požegi gostuje posljednjeplasirana Lipa iz Lipika/Pakraca, protiv koje Požežani očekuju uvjerljivu pobjedu. Točan termin odigravanja bit će poznat naknadno, no vjerojatno će se igrati u subotu s početkom u 18 sati.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?