Poznati su sudionici završnice Božićnog malonogometnog turnira Požega 2017.

Polufinala za Fond nagrada igraju se večeras. Od 19,20 sati na teren će Caffe bar Rubikon i Vallis Aurea, te od 21 sat Crna legija i Očna optika Abrić

Autor: RVA/Požeški športski savez
Fotografija: RVA/Požeški športski savez
Datum:
Broj pregleda: 1324

Kod veterana, Rampa Spin Valis i Valis Aurea odigrali su jučer 1:1, a nakon penala u finale se plasirala Rampa. U drugom polufinalu, Alabama je s 3:2 svladala Wiener osiguranje. Utakmica za treće mjesto veterana igra se večeras od 18,30 sati, dok je finale u 20,10 sati.

Zanimljiva su bila jučer i četvrtfinala za Fond nagrada. SMC Pleternica i Caffe bar Rubikon odigrali su 40 minuta bez pogodaka, a nakon penala dalje ide Rubikon. Crna legija je u posljednjoj minuti došla do pobjede protiv Fitness kluba Play s 3:2, dok je Vallis Aurea s 5:2 bila uvjerljiva protiv Autodijelova Tokić. Caffe bar Sportivo i Očna optika Abrić odigrali su 1:1, a kroz lutriju penala dalje je prošla Očna optika Abrić.

Polufinala za Fond nagrada igraju se također večeras. Od 19,20 sati na teren će Caffe bar Rubikon i Vallis Aurea, te od 21 sat Crna legija i Očna optika Abrić.

Utakmica za treće mjesto je sutra u 19,10 sati, a finale ovogodišnjeg Božićnog malonogometnog turnira Požega 2017.  sutra od 21 sat.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?