Pobjedama su obilježili deseto kolo naši nogometni trećeligaši.

Autor: RVA
Fotografija: RVA/NK Slavonija
Datum:
Broj pregleda: 237

Pleternička Slavija vratila se s teškog  gostovanja u Ivankovu s tri boda u rukama. Jedini pogodak u utakmici protiv Bedema zabio je Vinko Ančurovski u 33. minuti utakmice.

Slavonija je u derbiju začelja zasluženo pobijedila Varaždinski Varteks s 3:1. Povela je Slavonija u 20. minuti zgoditkom Ivana Smojvira, četiri minute kasnije na 2:0 povisio je Bruno Boban, dok je treći pogodak za Slavoniju postigao Valentino Podobnik u 68. minuti. Počasni gol za goste zabio je u 85. minuti Japanac Yuki Takatoku.

Nakon desetog kola Slavija je izvrsna te bodovno dijeli poziciju od drugog do petog mjesta, s dva boda zaostatka za vodećom Koprivnicom. Slavonija se pobjedom odvojila od dna ljestvice i trenutno drži 12. mjesto. U idućem kolu Požežani gostuju kod posljednjeg Belišća, dok Slavija na svom terenu dočekuje Marsoniju.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?