Mladi požeški kickboxeri na postolju u Slunju

Sva četiri natjecatelja osvojila su medalje

Autor: RVA
Fotografija: RVA
Datum:
Broj pregleda: 320

Pomlađeni natjecateljski tim KBK " BuShido " u subotu 7. listopada nastupio je na Kickboxing turniru u Slunju, koji je se održava petu godinu za redom pod nazivom " Slunj open ", gdje je nastupilo 146 natjecatelja iz 22 kluba.

Za BuShido su po prvi puta u disciplini Kick light nastupili Dino Potočki kod starijih kadeta do 47 kg, Benjanim Marković kod stariji kadeta do 63kg, Tomislav Barukčić kod starijih kadeta do 69kg i Danijel Lulić, junior do 94 kg.

S obzirom na to da su mladim borcima ovo prve borbe, rezultati su i više nego odlični, kažu iz kluba. Sva četvorica vratila su se s medaljama, a zlato je u svom prvom nastupu osvojio Benjamin Marković. Tomislav Barukčić, Dino Potočki i teškaš Danijel Lulić osvojili su srebrne medalje. KBK BuShido u konačnici je zauzeo visoko četvrto mjesto među klubovima. Mlade natjecatelje vodio je predsjednik kluba Igor Krizmanić.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?