Radio Vallis Aurea - Požega (logo)

rva.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje . Nastavkom pregleda web stranice rva.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice rva.hr kliknite na "Slažem se".

slažem se

Radio Vallis Aurea

90,2 MHz 96,7 MHz

Live stream slušajte nas online

[FOTO] Najbolji sportaši su Kristina Soldo i Nikola Orešković

U organizaciji Požeškog športskog saveza u Gradskom kazalištu Požega održano je svečano proglašenje najboljih sportaša grada Požege za 2016. godinu.

Autor: Slavenko Čuljak/Alen Protić
Fotografija: Slavenko Čuljak/Alen Protić
Datum:
Broj pregleda: 2077

POŽEGA – U organizaciji Požeškog športskog saveza u Gradskom kazalištu Požega održano je svečano proglašenje najboljih sportaša grada Požege za 2016. godinu. Za najbolju seniorku nagradu je osvojila košarkašica ŽKK Plamen Požega Kristina Soldo, a za najboljeg seniora proglašen je Nikola Orešković iz Moto kluba Požega Promet. Nagrade najboljim sportašicama, sportašima, trenerima i udrugama uručili su gradonačelnik grada Požege Vedran Neferović, predsjednik Požeškog sportskog saveza Nino Abramović te njegovi zamjenici Vlado Drkulec i Tomislav Čabraja i članovi Izvršnog odbora Požeškog sportskog saveza Krunoslav Prpić, Igor Krizmanić i Dinko Zima.

- Jako je lijepo primiti ovakvu nagradu, s time je nagrađen sav moj rad kroz cijelu godinu, no ovo nije nagrada samo meni nego svim mojim suigračicama i treneru u klubu i veliko im hvala – rekla je sportašica godine Kristina Soldo članica ženskog košarkaškog kluba Plamen Požega koji se trenutno natječe u A-1 Hrvatskoj košarkaškoj ligi i zauzima odlično 3. mjesto.

- Nagrada je jedan veliki poticaj i za mene i za klub, ali i potvrda sponzorima da dobro radimo. Nadam se da neću nagodinu iznevjeriti taj isti klub i te sponzore te da je ispred mene još mnogo nagrada - rekao je sportaš godine Nikola Orešković član Moto kluba Požega Promet koji je protekle godine postao prvak Hrvatske u Moto rally-u.

Kategorija perspektivni sportaši:
1. Ivan Bekić (Košarkaški klub Požega)
2. Marija Puntarić (Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea)
3. Aurora Papac (Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea)
4. Klara Janček (Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea)
5. Lana Majetić (Gimnastičko društvo Sokol)
6. Madlen Majetić (Gimnastičko društvo Sokol)
7. Nikola Macaljuk (Gimnastičko društvo Sokol)
8. Ronaldo Hodak (Nogometni klub Slavonija)
9. Marko Krizmanić (Nogometni klub Slavonija)
10. Domagoj Pojer (Nogometni klub Slavonija)
11. Tvrtko Janković (Nogometni klub Dinamo Vidovci Dervišaga)
12. David Vidović (Nogometni klub Dinamo Vidovci Dervišaga)
13. Valentina Kristić (Karate – do klub Požega)
14. Damjan Blažević (Karate – do klub Požega)
15. Luka Brus (Karate – do klub Požega)
16. Karlo Čuljak (Powerlifting klub Požega)
17. Bruno Del Vechio (Powerlifting klub Body Art)
18. Antonio Blažeković (Moto klub Požega Promet)
19. Marta Pamuklić (Judo klub Judokan)
20. Angelica Legac (Judo klub Judokan)
21. Šimun Begović (Judo klub Judokan)
22. Ana Pavlović (Odbojkaški klub Požega)
23. Laura Bošnjak (Badminton klub Požega)
24. Maria Franjić (Kickboxing klub Bushido)
25. Filip Gretić (Kickboxing klub Bushido)
26. Benjamin Iličić (Twirling klub Požega)
27. Anđelko Prskalo (Streljački klub Požega)
28. Josip Vlainić (Streljački klub Požega)
29. Gašpar Klarić (Streljački klub Požega)
30. Dinko Maslač (Odbojkaški klub Sokol)
31. Filip Matić ( Fitness klub Play)
32. Dino Berić (Fitness klub Play)
33. Robert Lukačević ( Fitness klub Play)
34. Šimun Banović (Rukometni klub Požega)
35. NK Slavonija EKIPA LIMAČA 2005 GODIŠTE s trenerom Matejom Ivankovićem
 

Kategorija kadetkinja:
3. MJESTO: MARTINA BERGER - ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB PLAMEN POŽEGA
2. MJESTO: ELENA SOLINA - ŠAHOVSKI KLUB POŽEGA
1. MJESTO: HANA LEDIĆ – TWIRLING KLUB POŽEGA

Kategorija kadeta:
3. MJESTO : MISLAV OBRADOVIĆ - RUKOMETNI KLUB BODY ART
3. MJESTO: IVAN DEL VECHIO - POWERLIFTING KLUB BODY ART
2.MJESTO: JOSIP KOLARAC - ODBOJKAŠKI KLUB SOKOL
1.MJESTO: MARIN SOLINA - ŠAHOVSKI KLUB POŽEGA

Kategorija juniorki:
3. MJESTO: BRIGITA BAKIĆ - POWERLIFTING KLUB BODY ART
2. MJESTO: TONKA PAVELIĆ - GIMNASTIČKO DRUŠTVO SOKOL
1. MJESTO: ANA VOJTULEK - ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB POŽEGA

Kategorija juniori:
3. MJESTO: IVAN SMOJVIR - NOGOMETNI KLUB SLAVONIJA
2. MJESTO: SVEN ABRAMOVIĆ - KOŠARKAŠKI KLUB POŽEGA
1. MJESTO: JAN LETIĆ - GIMNASTIČKO DRUŠTVO SOKOL

Kategorija najbolji pojedinac sportaš osoba s invaliditetom
3. MJESTO: STJEPAN MATIJAŠEVIĆ - BK NADA
2. MJESTO: VLADO DEANOVIĆ - KUGLAČKI KLUB GLUHIH VALIS AUREA
1. MJESTO: ŽELJKA PEŠKA - ŠPORTSKA UDRUGA SLIJEPIH ZLATNA DOLINA

Kategorija seniorki:
3. MJESTO: PATRICIJA JANUŠ - POWERLIFTING KLUB BODY ART
2. MJESTO: MAJA GRDIŠA - STRELJAČKI KLUB POŽEGA
1. MJESTO: KRISTINA SOLDO - ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB PLAMEN POŽEGA

Kategorija seniori:
3. MJESTO: MATEJ JAROŠ - MOTO KLUB POŽEGA PROMET
2. MJESTO: FILIP KEZIĆ - FITNESS KLUB PLAY
1. MJESTO: NIKOLA OREŠKOVIĆ - MOTO KLUB POŽEGA PROMET

Kategorija veteran:
Damir Jakobović (Atletski klub Požega)

Najbolja ženska udruga:

3. MJESTO: ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB VALLIS AUREA
2. MJESTO: STOLNOTENISKI KLUB POŽEGA

1. MJESTO: ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB PLAMEN POŽEGA

Najbolja muška udruga:
3. MJESTO: STOLNOTENISKI KLUB POŽEGA
2. MJESTO: NOGOMETNI KLUB SLAVONIJA
1. MJESTO: ŠAH KLUB POŽEGA

Najbolja udruga sportaša osoba s invaliditetom:
3. MJESTO: BOĆARSKI KLUB NADA
2. MJESTO: SPORTSKA UDRUGA SLIJEPIH ZLATNA DOLINA
1. MJESTO: KUGLAČKI KLUB GLUHIH VALIS AUREA

Najbolji sportski trener godine:
Robert Međugorac - POWERLIFTING KLUB BODY ART BODBYOLDING KLUB BODY ART

Trofej Požeškog sportskog saveza pojedinac:
Ivan Begić – dugogodišnji sportski djelatnik

Trofej Požeškog sportskog saveza sportska udruga:
Športska ribolovna udruga Šaran

 

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?