Radio Vallis Aurea - Požega (logo)

rva.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o ovome možete pročitati ovdje . Nastavkom pregleda web stranice rva.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice rva.hr kliknite na "Slažem se".

slažem se

Radio Vallis Aurea

90,2 MHz 96,7 MHz

Live stream slušajte nas online

Zdravko Ronko nositelj liste SDP-a u V. izbornoj jedinici, ispred ministara Jakovine i Matića

Zdravko Ronko nositelj liste SDP-a u V. izbornoj jedinici, ispred ministara Jakovine i Matića

Na listi će se iz naše županije na posljednjem 14. mjestu naći Martina Vlašić, ravnateljica Centra za socijalnu skrb Požega

Autor: Slavenko Čuljak
Fotografija: Slavenko Čuljak
Datum:
Broj pregleda: 2383

Zdravko Ronko bit će nositelj izborne liste SDP-a u V. izbornoj jedinici. Tako je odlučeno na današnjoj sjednici predsjedništva i Glavnog osbora SDP-a, a na prijedlog predsjednika stranke Zorana Milanovića.

Zanimljivo da se Ronko našao ispred ministara Tihomira Jakovine i Predraga Matića, koji su na drugoj i četvrtoj poziciji. Glavni tajnik SDP-a Igor Dragovan naći će se na listi SDP-a u I. izbornoj jedinici.

Na listi će se još iz naše županije na posljednjem 14. mjestu naći Martina Vlašić, ravnateljica Centra za socijalnu skrb Požega.

 

V. izborna jedinica

1. Zdravko Ronko

2. Tihomir Jakovina

3. Marija Ilić (HSU)

4. Predrag Matić

5. Damir Rimac

6. Ivica Mandić (HNS)

7. Biljana Gaća

8. kandidat Hrvatskih laburista

9. Roberto Lujić

10. Ermina Berbić Kolar

11. Marinko Lukenda (HSU)

12. Anica Birač

13. Vera Bošnjak (HNS)

14. Martina Vlašić

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?