Autor: Slavenko Čuljak
Fotografija: Ilustracija/Aleksandar Grlić
Datum:
Broj pregleda: 926

Nogometaši Slavonije došli su do boda na teškom gostovanju kod Đakovo Croatie u utakmici 6. kola 3. Hrvatske nogometne lige istok. Domaći su poveli u 35. minuti, a izjednačenje je plavima donio Marko Grbeš početkom drugog poluvremena. Đakovčani ponovno vode od 67. minute, no zasluženi bod je Požežanima donio junior Marko Karačić pogotkom u 83. minuti. Konačni rezultat bio je 2:2.

Slavija je na svom terenu pobijedila Oriolik s 3:1, iako su poveli gosti iz Oriovca. Početkom drugog dijela isključen je gostujući igrač, a izjednačenje je stiglo u 64. minuti pogotkom Vinka Ančurovskog. Za vodstvo je zabio Mario Majstorović u 85. minuti dok je za konačnih 3:1 gol postigao u 4. minuti nadoknade Tomislav Žuljević.

Nakon šestog kola, Slavija je trećeplasirana, a Slavonija drži 11. poziciju. U sljedećem kolu Slavija gostuje kod posljednjeplasirane Koprivnice, dok će Slavonija na svom terenu igrati protiv Međimurja. Utakmice se igraju u subotu 26. rujna s početkom u 16 sati.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?