Slavija izdominirala Mladost iz Antina s čistih 0:2 u gostima

Autor: Aleksandar Grlić
Fotografija: Aleksandar Grlić / Ilustracija
Datum:
Broj pregleda: 1263

Slavija je u 5. kolu 3. HNL Istok ostvarila novu čistu pobjedu. Mladosti iz Antina su danas savladali u gostima s rezultatom 0:2. U 30. minuti gol je zabio Josip Jakovljević, a u 80. Leo Mikić.

Apsolutno sam zadovoljan. Cijelu utakmicu smo dominirali, bili bolji protivnik i imali u svakom poluvremenu još par šansi. Bez obzira na to što je protivnik na samom začelju bit će teško nositi bodove iz Antina. Mislim da će naša pobjeda tek kroz par kola dobiti stvarnu vrijednost. Čestitam igračima na zasluženoj pobjedi i okrećemo se sljedećem protivniku, Oriovcu - izjavio je trener Slavije Dalibor Bognar.

Slavija Oriovac dočekuju u subotu na domaćem terenu na stadionu Stjepan Zdenko Šivo u Pleternici.

- Imamo pravo svaku utakmicu na domaćem terenu ići na pobjedu pa tako i protiv Oriovca. Što će utakmica donijeti i kako će se odvijati, ćemo vidjeti tek poslije, ali mislim da nitko nema pravo biti favorit na našem terenu osim nas. Ići ćemo na pobjedu. Nadam se da ćemo biti u dobrom izdanju i potvrditi rezultat iz Antina - dodao je Bognar o sljedećim protivnicima.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?