Slavonija u subotu od 15 sati u prvom kolu nastavka dočekuje vodeći BSK iz Bijelog Brda u derbiju kola.

Autor: Slavenko Čuljak
Fotografija: RVA
Datum:
Broj pregleda: 1551

Nogometaši ŠNK Slavonije odigrali su danas zadnju pripremnu utakmicu pred nastavak trećeligaškog prvenstva. Na raskvašenom i blatnom pomoćnom terenu stadiona kraj Orljave, rezultatom 6:0 pobijedili su županijskog prvoligaša Croatiu iz Mihaljevaca.

Slavonija je povela pogotkom Pavelića s bijele točke u 14. minuti. Na 2:0 povisio je isti igrač već u 22. minuti, a s tim rezultatom završilo je prvo poluvrijeme.

U nastavku na 3:0 povisio je u 52. minuti Novak dok je svoj treći pogodak u 68. zabio Pavelić. Samo tri minute kasnije, Novak zabija za 5:0 a konačnih 6:0 postavlja Soldo u 73. minuti utakmice.

Trener Slavonije Željko Mitrović zadovoljan je viđenim i kaže da je to bilo očigledno bolje nego na dosadašnjim pripremnim utakmicama. Dodajmo da je i pleternička Slavija pobijedila u Novskoj domaći Libertas rezultatom 5:2.

Slavonija u prvom kolu nastavka na svom terenu dočekuje vodeći BSK iz Bijelog Brda u derbiju kola.

Poziv je to svim navijačima da u subotu 01. ožujka poslijepodne provedu na stadionu kraj Orljave, a utakmica započinje u 15 sati.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?