[FOTO] Unatoč porazu, dobra igra požeških odbojkašica

Autor: pozega.hr
Fotografija: RVA
Datum:
Broj pregleda: 1280

U sinoć održanoj utakmici 3.kola 1.B hrvatske odbojkaške lige skupine sjever, odbojkašice Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea izgubile su od Odbojkaškog kluba Osijek s 0:3 u setovima.

U prvom setu borba je bila žestoka, no Osječanke su ipak dobile prvi set rezultatom 23:25. Drugi set nije išao u korist naših odbojkašica pa su tako, unatoč dobroj borbi, izgubile s deset pogodaka razlike. Energija se vratila u trećem setu, Požežanke su pružile odličan otpor, u izjednačenoj igri odlučivale su tek nijanse, no to nije bilo dovoljno da požeške odbojkašice preuzmu vodstvo, izgubivši tako u posljednjem setu 20:25.

Unatoč izgubljenoj utakmici, požeške odbojkašice su pokazale da kvalitetnom igrom mogu puno toga ponuditi i dobro konkurirati u 1.B ligi. Sljedeća utakmica igra se idućeg vikenda u Sisku, a odbojkašice ŽOK-a Vallis Aurea nadaju se pobjedi.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?