[FOTO] Slavoniji i Slaviji po bod u današnjim utakmicama

Slavonija promašila jedanaesterac, Slavija neporažena u Vukovaru

Fotografija: RVA
Datum:
Broj pregleda: 1604

Slavoniji i Slaviji po bod u današnjim utakmicama 3. HNL istok.

Slavonija je propustila uzeti sva tri boda protiv Đakovo Croatije. Pred dvjestotinjak gledatelja na stadionu kraj Orljave odigrali su bez pogodaka.

Najveća prilika svakako je jedanaesterac, koji za Slavoniju u 59. minuti nije realizirao Golik.

Pleternička Slavija gostovala je u Vukovaru, odakle se vraća neporažena. Poveli su Pleterničani, no u 75. minuti domaćini poravnavaju i 1:1 je konačni rezultat.

Iduće subote u Pleternici se igra županijski derbi između Slavije i Slavonije. Iako je Slavija u ovom trenutku favorit, iznenađenja su u ogledima ova dva kluba bila vrlo česta i očekuje nas neizvjesna utakmica. Susret se igra u subotu u 15:30.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?