Utakmica šesnaestine finala Hrvatskog nogometnog kupa

Autor: Slavenko Čuljak
Fotografija: RVA
Datum:
Broj pregleda: 1487

Iako oslabljeni, nogometaši Slavonije ostvarili su jučer u šesnaestini finala Hrvatskog nogometnog kupa protiv pulske Istre rezultat na koji mogu biti ponosni.

Istra je drugu godinu za redom gostovala u Požegi i ponovno se kući vraća s minimalnom pobjedom.

Poveli su gosti u 32. minuti pogotkom Grafa, a već u 36. minuti s bijele točke zabija Blagojević za 2:0. Na 3:0 povisio je u 60. minuti Matoš, no Slavonija se nije raspala igrom te u zadnjih desetak minuta postižu čak dva pogotka. U 82. minuti zabio je prvoligašu Včelik a u 88. minuti iz penala Jakešević. Konačni rezultat 3:2 za Istru 1961.

Dodajmo da je Slavonija igrala bez trojice standardnih igrača Pavelića, Golika i Vukoje.

Odgovorite na anketu Radio Vallis Aurea najčešće slušate?